OPERATOR MASZYNY DO SORTOWANIA PALET. HOLANDIA, Utrecht

Praca na stanowisku

OPERATOR MASZYNY DO SORTOWANIA PALET

Miejsce pracy

HOLANDIA, Utrecht

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki komunikatywny

Doświadczenie

Mile widziane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Utrechcie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis oferty i główne obowiązki:

Praca polega na wprowadzaniu odpowiedniego kodu do maszyny, na podstawie którego wiadomo do którego klienta przeznaczona jest paleta.
Wstawiasz palety z zamówieniem do maszyny, wprowadzasz informacje do komputera.
Od kandydatów oczekujemy skrupulatności oraz dobrej obsługi komputera.
Oczekujemy, że po 2-3 tygodniach będziesz potrafił pracować samodzielnie
Preferowany kandydat, który posiada dłuższe okresy pracy tj. nie pracował w więcej niż dwóch firmach w zeszłym roku, sprawdzamy referencje
Jeśli masz doświadzczenie na RT lub EPT to bedzie to dodatkowym plusem, bedziesz mogl wtedy jako pracownik "allround"
Praca na 2 zmiany: w jednym tygodniu rano, w drugim tygodniu po południu, dodatek do każdej godziny
Początek pracy w godzinach 6.00-15.00 lub 13.00-22.00, czasami w sobotę, następnie jeden dzień wolny w tygodniu (poniedziałek lub wtorek)
Mroźnia, która realizuje zamówienia dla supermarketów (Plus Coop i Picknik)
Grupy do 25 osób na klienta w jednym dziale
Stawka € 14.82 EU + 8,75% € 16,11/h

Nasze oczekiwania:

➡️ Komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
➡️ Doświadczenie w kontekscie wyżej wymienionych stanowisk
➡️ Preferowany kandydat, który posiada dłuższe okresy pracy tj. nie pracował w więcej niż dwóch firmach w zeszłym roku
➡️ Prawo jazdy kat B

Co oferujemy:

- Stawkę od 20 roku życia € 14.82 EU + 8,75%: łącznie € 16,11/h brutto
- Tygodniowe wypłaty
- Zakwaterowanie 95 € tygodniowo
- Ubezpieczenie 29,12 € tygodniowo
- Legalną pracę/ umowa holenderska
- Zakwaterowanie tylko domy mieszkalne/ nie hotele!
- Zapewniamy bezpłatny transport/ rower/auto
- Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne € 0,30/ km do 30 km w jedną stronę
- Pracę w solidnej, wypłacalnej agencji, działającej w branży od wielu lat

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz