✅ FREZER CNC Mazak/ Mazatrol. HOLANDIA, Velsen Noord/Amsterdam

Praca na stanowisku

FREZER CNC Mazak/ Mazatrol.

Miejsce pracy

HOLANDIA, Velsen Noord/Amsterdam

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki A2/B1

Doświadczenie

Doświadczenie jak frezer CNC / sterowanie dowolne

Prawo jazdy

Mile widziane/ nie wymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w m. Velsen Noord (1951) poszukujemy doświadczonego:

FREZERA CNC

W związku z silnym rozwojem firmy, poszukują doświadczonych frezerów CNC.
Praca w okresie próbnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00.
Po tym okresie praca przechodzi w system 2-zmianowy. Praca w soboty jest również możliwa (ekstra płatna).
Praca na maszynie Mazak ze sterowaniem Mazatrol. W przypadku braku doświadczenia na Mazatrolu, firma organizuje przeszkolenie.
Firma jest międzynarodową fabryką maszyn, która specjalizuje się w produkcji i dostawach wysokiej jakości produktów seryjnych dla różnych gałęzi przemysłu, od motoryzacji i lotnictwa po koleje i infrastrukturę oraz naftowo-gazowe. Są również także specjalistami w zakresie technologii obróbki skrawaniem, drukowania metali, inżynierii i zarządzania łańcuchem dostaw.

Twoje obowiązki:

Samodzielne ustawianie, obsługa i programowanie centrów obróbczych, na których przetwarzane są produkty wysokiej jakości
Uzbrajanie, wymiana i ustawianie narzędzi
Kontrola bieżących parametrów urządzenia
Dopasowywanie programów CNC
Ustawianie maszyn, robienie pomiarów i korekt

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2170 - €2380 netto miesięcznie przy 38 godzinach
Wynagrodzenie +/- €500 - €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków (dodatek zmianowy wliczony)
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Rower służbowy (5,5km z zakwaterowania do pracy)
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Akcja: F2F
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Kogo poszukujemy?

Posiadasz doświadczenie zawodowe jako frezer CNC najlepiej w środowisku produkcji mechaniki precyzyjnej/obróbki skrawaniem
Umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi
Posiadanie doświadczenie w obsłudze maszyny Mazatrol będzie dodatkowym atutem, ale nie koniecznością
Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim
Jesteś elastyczny, samodzielny i zmotywowany
Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz